Knicks ir veids, kā pārliecināties, ka neviens nerunā par Tyrese Maxey burvību | Huepaintco

Neviens nerunā par Patriku Jūingu uzvarētāju.

Neviens neiet uz 1995. gadu, kad Ņujorkas Knicks otrās kārtas sērijā ar 3:1 piekāpās Indiānas Pacers, lai atsauktos uz Jūinga lēcienu, kas deva Ņujorkai viena punkta pārsvaru, kad 5. spēlē bija atlikušas 1,8 sekundes. izslēgšana uz vienu nakti.

Neviens nepiemin sekojošos strīdus, Pacers izcilā Redžija Millera pārmetumus, ka Jūings bija ceļojumā un ka grozam nevajadzēja skaitīties.

Neviens par to nerunā, lai gan tas notika sērijā, kas pēc trīs gadu desmitiem turpinās publiskajā diskursā.

Šīs sērijas 1. spēle noslēdzās ar Millera astoņiem punktiem 8,9 sekundēs. 7. spēle beidzās ar “pirkstu ripināšanu”.

To sāka Millera izlaušanās. Un neveiksmīgais seriāla ieslēgšanas process bija tik traumējošs Knicks fanu vidū, ka pat 2024. gadā nav jāpiemin, kas to uzņēma. Ja 1995. gadā atrastos Ņujorkā un lasītu “pirkstu ripināšanu”, jūs, iespējams, jau zinātu, ka tas ir tas pats vīrietis, kurš uzvarēja 5. spēlē — Jūings, un ka tas saskandināja malas aizmuguri, lai beigtu sēriju.

Cilvēki atzīst Millera sāncensību ar lielāku režisoru, pirms tiek apspriesti Jūinga 5. spēles varoņdarbi. Iemesls ir acīmredzams: uzvarētāji raksta vēsturi.

1995. gadā uzvarēja Pacers. Jūinga maldīgais pirksts, Millera neticamā atgriešanās un viņa strīds ar Spaiku Lī ir paliekošas atmiņas. Un tieši tāpēc Ņujorkas jaunākās basketbola drāmas kontekstualizēšana ir tik sarežģīta. Mēs nezinām, kurš uzvarēs.

Tyrese Maxey burvība varētu ieiet Knicks vēsturē kā Millera mirklis vai Jūinga pārdomas.

Knicks un Filadelfijas 76ers 5. spēles mantojums — kad Knicks sasniedza sešu punktu pārsvaru, kad bija atlikušas 28,9 sekundes, pateicoties uguns elpojošajam Maksijai, kurš klauvēja četru punktu izspēlē un tajā laikā tika ievietota bumba ar logotipu. nav saistīts ar daudz ko, kas notika otrdienas vakarā. Tā vietā nākamās 72 stundas noteiks, kā NBA atcerēsies šo nakti un šo sēriju.

Ja Knicks, kas sērijā ir vadībā ar 3-2, uzvar vienu no nākamajām divām, tad 2. spēle ir fiasko, jo viņi guva labumu no pāris neatbildētiem pārkāpumiem un Maxey’d the Sixers ar 3 pāri pēdējā 30. sekundes , kļūst par pirmās kārtas simbolu.

Ja viņi sezonu pabeigs ar trim pēc kārtas Filadelfijas labā, ko viņi gandrīz paveica apgrieztā cīņā mačā ar Pacers, Maksija svarīgākie momenti būs mūžīgi. Un ne tikai Ņujorkā. Visur.

Knicks darīs visu, lai tas nenotiktu.

Viņi pētīs, kā vēl vairāk iznīcināt Filadelfiju, izmantojot protokolu, kas nav Džoela Embīda protokols. Viņi ir kļuvuši arvien radošāki. 5. spēles ceturtajā ceturtdaļā, kad 76ers treneris Niks Nērss cerēja nopirkt minūti atpūtas savam centram, kurš līdz šim bija nospēlējis visu otro puslaiku, Knicks uzreiz pievērsās savam sezonas mazākajam sastāvam: OG Anunoby plkst. centrs ar četriem apsargiem ap viņu.

Vai Ņujorkas galvenais treneris Toms Tibodo nirst citās neviendabīgās grupās? Vai viņš turpina ripināt ar septiņu spēlētāju rotāciju, kurā bija trīs spēlētāji, kuri 5. spēlē, kurā Džošs Hārts spēlēja visas 53, spēlēja vairāk nekā 50 minūtes?

Viņi noskaidros, kāpēc viņi zaudēja 5. spēles atlēkušo bumbu cīņā, kurā iepriekš dominēja visās sērijās, vai kāpēc parādījās apgrozījuma problēma.

Viņi pārbaudīs Dontes DiVinčenco spēles. Cilvēks, kurš 82 spēles bija vitāli svarīgs komandas uzbrukumam, vairākas ceturtās ceturtdaļas pret Filadelfiju ir sēdējis uz rezervistu soliņa. Viņš četrās no piecām spēlēm guvis vienus ciparus.

Viņi meklēs jaunus veidus, kā atvēsināt Maksiju, kurš otrdien guva 46 punktus. “Knicks” visas spēles garumā sūtīja otros aizsargus Embīdam, dažkārt izmantojot Maksija vīru, lai dubultotu Filadelfijas izlases centru. Šī stratēģija darbojās Embīdam, kurš veica deviņus apgrozījumus, tostarp četrus ceturtajā ceturksnī. Tas arī atstāja Maksiju uz mirkli nekustīgu.

Knicks izsvērs, vai plāns bija tā vērts.

Filadelfija atbildēs gaidot. Daļa no iemesliem, kāpēc Embīda atrašana darbojās tik labi, bija tāpēc, ka Sixers veica savu uzbrukumu, kas izvērtās pārlieku dedzīgos centienos pabarot Embīdu otro reizi pēc kārtas. Ja Maksijs nebūtu aizdegies, Philly vēlīnās spēles process šobrīd tiktu pārbaudīts.

Bet tā nav, jo uzvarētāji veido vēsturi.

Pagājušā gada Austrumu konferences fināla 6. spēlē neviens nerunā par Derika Vaita padomu. Vaits uzvarēja Bostonas Celtics savā trešajā spēlē pēc kārtas un vienu reizi sērijā noturēja komandu 7. spēlē ar 3-0. Taču pat gadu vēlāk neviens par to nerunā – jo Bostona zaudēja 7. spēli.

Neviens nerunā par Dreimonda Grīna 32 punktiem, 15 atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm 2016. gada NBA fināla 7. spēlē. Tā vietā pieminiet Grīna izslēgšanas spēlēs tajā sezonā, un pirmais komentārs būs par viņa 5. spēles diskvalifikāciju, kas pavēra durvis Klīvlendas “Cavaliers” atspēlēšanai no 3:1 pret komandu, kurā bija 73 uzvaras.

Neviens nerunā par Jūinga spēles uzvarētāju.

Un Knicks ir veids, kā nodrošināt, ka arī pēc gadiem neviens nerunās par to Maksija brīnumu: uzvariet vienu no nākamajām divām spēlēm un būsiet tie, kas iestāsies vēsturē.

(Tyrese Maxey fotoattēls: Nathaniel S. Butler / NBAE, izmantojot Getty Images)