Treneris Riks Kārlails: Pacers ir pelnījis godīgu sitienu no tiesnešiem | Huepaintco

ŅUJORKA — Indianas “Pacers” šonedēļ pieņēma organizatorisko lēmumu nepadarīt to par publisku vai privātu jautājumu, kad vairāki galvenie aicinājumi tika vērsti pret viņiem pirmajā spēlē zaudējot Ņujorkas “Knicks”.

Taču “Pacers” treneris Riks Kārlails trešdien atteicās no šīs stratēģijas un izcēlās Knicks uzvaras 130:121 pēdējā minūtē, kas Austrumu konferences pusfinālā izvirzīja vadību ar 2:0.

Kārlails saņēma divus tehniskos piezīmes un tika noraidīts. Viņu sarūgtināja vairāki izsaukumi, īpaši tad, kad tiesneši apgāza dubulto driblu, kas varēja dot Pacers komandai atslēgu, kamēr spēle vēl bija apšaubāma.

Tas bija pretējs tam, kas notika 1. spēlē, kad sitiena pārkāpums tika piesaukts kļūdas dēļ pret Pacers, bet netika labots, kā rezultātā komandai tika izmaksāti trīs svarīgi punkti.

Kārlails sasniedza vārīšanās temperatūru 2. spēlē. Viņš sacīja, ka Pacers pirmdienas vakarā identificēja 29 apšaubāmus zvanus, kas, pēc viņu domām, bija negodīgi pret viņiem, taču izvēlējās tos nesūtīt pārskatīšanai uz līgas biroju. Viņi veiks vēl vienu labojumu no trešdienas spēles un nosūtīs to šoreiz, sacīja Kārlails.

“Es nolēmu viņus nesūtīt, jo man vienkārši šķita, ka šovakar mēs iegūsim līdzsvarotāku svilpi. Tā nebija,” sacīja Kārlails. “Es vienmēr runāju ar mūsu puišiem, lai nerunātu par amatpersonām, taču mēs esam pelnījuši godīgu sitienu.”

“Knicks” ar 26:13 apspēlēja “Pacers” un otrajā puslaikā guva 67 punktus pēc tam, kad “Pacers” panāca 10 punktu pārsvaru puslaikā. Knicks, kā jau ierasts, nerimstoši dzina un ieguva vaļīgās bumbas un lidoja ap aizsardzību, bieži izraisot kontaktu.

Madison Square Garden publika, kas uzgavilēja, kad zvaigzne Džeilens Brunsons atgriezās otrajā puslaikā pēc tam, kad viņš bija izlaidis visu otro ceturtdaļu, lai atrisinātu labās pēdas problēmu, padarīja vidi naidīgu pret Pacers, un Kārlails sacīja, ka uzskata, ka tas noveda pie negodīga tiesneša. dodot priekšroku Knicks lielajā tirgū.

“Mazā tirgus komandas ir pelnījušas līdzvērtīgas iespējas,” sacīja Kārlails. “Viņi ir pelnījuši godīgu sitienu, lai kur viņi spēlētu.”

Pacers arī būs jāpārbauda sava aizsardzības filma. Atļāva Knicks 1. spēles otrajā puslaikā realizēt 65% metienu, kad tā zaudēja vadību, 2. spēles trešajā ceturtdaļā Knicks atvairīja 67%. Knicks dzēsa 10 punktu deficītu, apsteidzot Indiānas štatu ar 36:18. Brunsons. atgriezieties un pagrieziet spēli otrādi.

“Neizliksimies (tiesāšana) ir vienīgais iemesls, kāpēc zaudējām; mēs vienkārši nespēlējām pietiekami labi,” sacīja Tairess Haliburtons, kurš pirmajā spēlē guva 34 punktus, atspēlējoties tikai no sešiem punktiem. “Mums vienkārši ir jābūt labākiem. ”

Vēl viens jautājums Pacers apskatam ir, kā aizsargāt Brunsonu. Rezerves aizsargs TJ Makonels bija zināmā mērā efektīvs, lai palēninātu Brunsonu 1. un 2. spēlē. Taču Kārlails viņu nospēlēja septiņas minūtes, bet Knicks zaudēja tikai divus punktus, aizstājot viņu ar iesācēju Endrjū Nembhardu.

Saskaņā ar ESPN Stats & Information pētījumu, Brunsons guva 10 no saviem 29 punktiem laikā, kad Nembhards bija viņa galvenais aizsargs, un pirmajās divās spēlēs pret Nembhardu trāpīja 14 no 21, gūstot 33 punktus. Kārlails sacīja, ka apsver iespēju atgriezt Makonelu, kuram naktī bija plus-10 plus/mīnus, taču izlēma pret to, jo tā komanda nav spēlējusi visu sezonu.

Makonels atbalstīja sava trenera lēmumu.

“Riks ir Slavas zāles treneris un ir to darījis jau ilgu laiku, tāpēc mēs ticam, ka rotācijas, ko viņš spēlē, ir pareizas, un es viņu pilnībā atbalstu,” sacīja Makonels. “Kad piezvanīs uz manu numuru, es būšu gatavs un ja tas nozīmēs, ka man būs jāatbalsta sava komanda.”