NBA čempions Mavs-Celtics spēles laikā izsauc Kiriju Ērvingu | Huepaintco

Naktī uz svētdienu Dalasas “Mavericks” NBA fināla otrajā spēlē zaudēja Bostonas “Celtics” ar rezultātu 105:98 (Masačūsetsā).

Kīrijs Ērvings cīnījās otro spēli pēc kārtas, gūstot 16 punktus, izcīnot divas atlēkušās bumbas un atdodot sešas rezultatīvas piespēles, vienlaikus realizējot 7 no 18 no laukuma un 0 no 3 no trīspunktu distances 41 darbības minūtē.

Spēles laikā vienu sūtīja NBA čempions Kendriks Pērkinss pastu uz X par Ērvingu.

Viņa ziņai bija vairāk nekā 2000 atzīmju Patīk un 95 000 skatījumu mazāk nekā stundas laikā.

Pērkinss rakstīja: “Kīrijs vēl nav iekļuvis finālā.”

Ērvings ir komandas otrs labākais spēlētājs, un viņam ir bijusi izcila pēcsezona.

Tomēr 2016. gada NBA čempions pirmajās divās spēlēs met 13/37 no laukuma un 0/8 no trīspunktu attāluma.

2024. gada 9. jūnijs;  Bostona, Masačūsetsa, ASV;  Dalasas Mavericks aizsargs Kīrijs Ērvings (11) uzbrucējs PJ Vašingtons (25) pēc spēles pret Bostonas Celtics trešajā ceturtdaļā 2024. gada NBA fināla otrajā spēlē TD Garden.  Obligātie kredīti: Pīters Keisijs – ASV ŠODIEN sports

2024. gada 9. jūnijs; Bostona, Masačūsetsa, ASV; Dalasas Mavericks aizsargs Kīrijs Ērvings (11) uzbrucējs PJ Vašingtons (25) pēc spēles pret Bostonas Celtics trešajā ceturtdaļā 2024. gada NBA fināla otrajā spēlē TD Garden. Obligātie kredīti: Pīters Keisijs — ASV ŠODIEN sports / Pīters Keisijs — ASV TODAY Sports

Ērvinga cīņas ir vēl ievērojamākas, jo Visu zvaigžņu spēlē Luka Dončičs ir spēlējis ārkārtīgi labi.

Dončičs svētdienas zaudējumu pabeidza ar 32 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām, 11 rezultatīvām piespēlēm un četrām pārtvertām bumbām, 42 minūtēs realizējot 12 no 21 un 4 no 9 trīspunktu attālumā.

2024. gada 9. jūnijs;  Bostona, Masačūsetsa, ASV;  Dalasas

2024. gada 9. jūnijs; Bostona, Masačūsetsa, ASV; Dalasas “Mavericks” aizsargs Luka Dončičs (77) saņem palīdzību pēc spēles pret Bostonas “Celtics” 2024. gada NBA fināla 2. spēles trešajā ceturtdaļā TD Garden. Obligātie kredīti: Pīters Keisijs — ASV ŠODIEN sports / Pīters Keisijs — ASV TODAY Sports

Kas attiecas uz “Celtics”, tad vadībā izvirzījās 2021. gada NBA čempions Džrū Holidejs, kura kontā 26 punkti, 11 atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba un viens bloks, realizējot 11/14 no spēles un 2/4 no trīspunktu attāluma.

2024. gada 9. jūnijs;  Bostona, Masačūsetsa, ASV;  Bostonas Celtics aizsargs Džrū Holidejs (4) iemet un gūst vārtus pret Dalasas Mavericks 2024. gada NBA fināla otrās spēles otrajā pusē TD Garden.  Obligātie kredīti: ASV TODAY sporta fotoattēli

2024. gada 9. jūnijs; Bostona, Masačūsetsa, ASV; Bostonas Celtics aizsargs Džrū Holidejs (4) iemet un gūst vārtus pret Dalasas Mavericks 2024. gada NBA fināla otrās spēles otrajā pusē TD Garden. Obligāts kredīts: USA TODAY sporta attēli / USA TODAY sporta attēli

Mavs tagad atrodas 2:0 bedrē, bet sērijas 3. un 4. spēle notiks savā laukumā Dalasā.

Trešā spēle tiks aizvadīta trešdienas vakarā.