Kā Celtics pārņēma NBA finālu, 2. spēlē uzvarot ļauno Mavericks | Huepaintco

BOSTONA – Luka Dončičs sāp. Kīrijs Ērvings cīnās, un Džeisona Kida prāta spēles uz Celtics nedarbojās. Visas ir sastāvdaļas, lai Dalasa tiktu NBA finālā ar 2:0.

Bostona pārliecinoši pārņēma šīs sērijas vadību svētdienas vakarā ar uzvaru ar 105:98, atpaliekot no 26 punktiem no Džrū Holidejas, gandrīz triple double no Džeisona Teituma un vēl vienu līdzsvarotu Džeilena Brauna piepūli.

Dončičs, spēlējot ar sasitām krūtīm, kā arī ceļgala un potītes savainojumiem, atkal bija dominējošs zaudējumā, šoreiz ar 32 punktu triple double. Bet viņš pēc pārtraukuma guva tikai 9 punktus, un, ja kāds no savainojumiem viņu skar, tad Dalasa to nevar atļauties, ja Mavs nesaņems lielāku palīdzību no cita spēlētāja.

“Domāju, ka manas spēles un mani aizmestie soda metieni maksāja mums spēli,” sacīja Dončičs, kurš teica, ka fiziski viņam viss ir kārtībā. Viņš guva savainojumu, kad viņam tika izvirzīta apsūdzība 1. spēlē, taču sacīja, ka nejuta sāpes līdz nākamajai dienai.

“Patiesībā es biju (šaubīgs), ” sacīja Dončičs. “Bet es vienmēr gribu spēlēt. Visu dienu mēs darījām daudzas lietas, lai sagatavotos.

Ērvings šajā sērijā ir 13 no 37 pēc viņa 16 punktiem 7 no 18 metienos 2. spēlē. Viņam ir 0 no 8 trīspunktu metienos divās spēlēs. Ērvinga komanda ne reizi nav uzvarējusi Bostonu, kopš viņš 2019. gadā pameta “Celtics” un ir piedzīvojusi 12 zaudējumus pēc kārtas.

“Es uzņemtos lielāko daļu atbildības,” sacīja Ērvings. “Pirmās divas spēles man nebija tās labākās, jo īpaši (Luka) gūstot 25 plus punktus, izcīnot atlēkušās bumbas, gūstot rezultatīvas piespēles, darot nemateriālo, un es vienmēr esmu jutusies atbildīgs par to, lai citi puiši būtu ērti. , arī.

“Tas ir atkarīgs no mums visiem,” Ērvings turpināja. “Esmu diezgan pārliecināts, ka, ja jūs dzirdat, ko visi saka, viņi teiks, ka var darīt labāk.

“Bet es domāju, ka šobrīd vēstījums ir tāds, ka mums vienkārši jāturas kopā.”

IET DZELĀK

Hollingers: Ja Mavs zvaigznes nevar uzvarēt Celtics 1 pret 1, šī sērija ir beigusies

3. spēle ir plkst 20:30 Austrumu trešdienā Dalasas American Airlines centrā.

Pēc sestdienas treniņa Mavs treneris Džeisons Kids, acīmredzami cenšoties sašķelt pretinieku, sacīja, ka Brauns, nevis Tatums, ir Celtics labākais spēlētājs. Tās nav tādas debates, kas izšķiras vienā spēlē, taču Tatums satricināja neveiksmīgo metienu vakaru, gūstot 18 punktus, izcīnot deviņas atlēkušās bumbas un atdodot 12 rezultatīvas piespēles.

Brauns pievienoja 21 punktu, septiņas rezultatīvas piespēles un trīs pārtvertas bumbas, kā divvirzienu izrāvienu, ko Kids minēja kā argumentu, kāpēc viņš teica par Braunu pār Tatumu. Ceturtās ceturtdaļas beigās, Bostonai turoties pie 5 punktu pārsvara, Brauns (kopā ar Deriku Vaitu) nosargāja gaidāmo dunk no Dalasas PJ Vašingtonas, pēc tam Brauns pārgāja otrā galā, izvirzoties vadībā ar 105:98 ar 29. sekundes atlikušas.

“Man tiešām ir apriebies dzirdēt par puisi, šo puisi vai to puisi, vai ikvienu, kas cenšas padarīt to kaut ko citu, nevis ķeltu basketbolu,” sacīja Bostonas treneris Džo Mazzulla. “Visi, kas šodien devās laukumā, uzvarēja abos laukuma galos, un tas ir vissvarīgākais.”

Holidejs svētdien bija “Celtics” rezultatīvākais spēlētājs. Sastāva vienīgais čempions, viņš realizēja 11 no 14 metieniem un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. Viņa perimetra aizsardzība ir bijusi faktors Bostonas veiksmīgajā aizsardzības spēles plānā, nostādot Dončiču un Ērvingu uz salām, pārtraucot pārējo Dalasas uzbrukumu, apslāpējot bumbas kustību.

“Es esmu instrumentu puisis. Es darīšu visu. Esmu šeit, lai uzvarētu,” sacīja Holideja, viens no diviem galvenajiem Bostonas papildinājumiem pagājušajā starpsezonā darīt tā. Bet galu galā šī ir (Tatum un Browns) komanda, un es zinu, ka tā, iespējams, ir tikpat liela kā mana komanda, bet atkal man šķiet, ka esmu par to runājis jau iepriekš, par spiedienu, ko viņi izdara. uz sevi uzstāties un būt lieliskam nedaudz atšķiras no mana spiediena.

“Viņas ir superzvaigznes, un es esmu šeit, lai atbalstītu.”

Baltais finišēja ar 18 punktiem. Ceturtās ceturtdaļas beigās viņš apdzina Vašingtonu no laukuma otras puses, lai nokļūtu pozīcijā, lai veiktu galveno bloku.

“Tas bija slimi,” sacīja Mazzulla.

Kidam bija cits viedoklis. “Tas izskatījās pēc pārkāpuma, bet tas netika izsaukts, tāpēc tā nebija kļūda,” sacīja Kids.

Ja “Celtics” vakaram bija kāds mīnuss, tad Kristaps Porziņģis, iespējams, saasināja labās kājas sastiepumu, kā rezultātā viņš izlaida 10 izslēgšanas spēles. Porziņģis svētdien finišēja ar 12 punktiem, taču ceturtajā ceturtdaļā kliboja un cīnījās, lai tiktu uz augšu un uz leju, līdz atlikušajā spēles daļā tika noņemts.

“Nulle (bažas),” Mazzulla teica par Porziņģi. “Viņš ir labs.”

Porziņģis sacīja, ka viņam būs jānovērtē pirmdien, pirms “Celtics” lidos uz Dalasu 3. spēlei, taču izklausījās, ka viņš plāno spēlēt.

“Es tur mirstu,” sacīja Porziņģis.

Dalasa puslaikā atpalika ar 54:51, atpaliekot no 23 punktiem no Dončiča. Celtics saglabāja kontroli trešajā ceturtdaļā, izvirzoties vadībā ar pat 13, un Peitons Pričards atrāvās no NBA finālsērijas logotipa un notrieka 3, kad laiks beidzās, lai Bostonu nosūtītu ceturtajā ceturtdaļā ar pārsvaru 83:74.

“Manuprāt, tā bija spēles spēle, to nevar nepamanīt,” par Pričarda sitienu teica Mazzulla. “Jūs redzat, ka puiši visā līgā netrāpa šo metienu vai vilto, it kā viņi nevēlētos to izdarīt, lai viņu skaits netiktu sajaukts. Viņš lepojas ar šo (metienu), un tas ir uzvara basketbolā.”

Dončičs pievienoja 11 piespēles un atdeva 11 rezultatīvas piespēles, no laukuma 12 no 21 pārtverot četras bumbas. Vašingtona guva 17 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas Mavericks labā, kas otrajā puslaikā bija 2:13. Šajā spēlē katrs Dalasas spēlētājs, kurš nav nosaukts par “Dončić”, no trīspunktu līnijas meta 2 no 17.

Tāpat “Mavericks” pietrūka uzvaras pie soda metienu līnijas, kur aizmeta garām 8 no 24 pretinieku metieniem. Celtics pie līnijas realizēja 19 no 20, lai palīdzētu kompensēt vājo metienu no 3 punktu attāluma (10 no 39).

“(Dončičs) mūs nostādīja situācijā — viņš šovakar bija patiešām labs,” sacīja Kids. «Diemžēl mēs vienkārši nevarējām tikt pāri kuprai. Man likās, ka mūsu aizsardzība bija ļoti, ļoti laba. Mums tikai jārūpējas par bumbu. Pārāk daudz kļūdu, kas viņiem deva punktus, un, lai mēs varētu to izdarīt, mums ir jāiegūst bumba, un šobrīd mums ir jāatrod kāds, kas pievienotos Lukam un Kī šajā punktu kategorijā.”