“French Open” TIEŠRAIDĒ: jaunākie tenisa sasniegumi un rezultāti, kad Novaks Džokovičs atgriežas no “neveselīgā” vēlā finiša un Arīnas Sabaļenkas un Emmas Navarro atjauninājumi | Huepaintco

Medvedevs runā par Džokoviču uz māla 16×9

Francijas atklātā čempionāta ceturtā kārta turpinās, Novākam Džokovičam atgriežoties laukumā pēc viņa 19.00. 03:00 sestdienas vakarā.

37 gadus vecais Džokovičs pēdējā finišā Francijas atklātā čempionāta vēsturē apspēlēja Lorenco Museti, lai saglabātu cerības izcīnīt 25. Grand Slam titulu. Pasaules ranga 1. vietā tagad ir argentīnietis Francisco Cerundolo pēc tam, kad citi spēlētāji, tostarp Koko Gafa un Iga Svjateka, kritizēja turnīra plānošanu un brīdināja, ka Džokoviča vēlās nakts epopeja nav “veselīga”.

Citviet šodien Aryna Sabalenka un Elena Rybakina darbojas, lai sasniegtu ceturtdaļfinālu. Rybakina tiekas ar Elīnu Svitoļinu pirmajā mačā pie Filipa-Čatrī, pirms Sabelanka tiekas ar amerikānieti Emmu Navarro. Pēc tam Džokovičs atgriežas, lai stātos pretī Cerundolo, pirms nakts sesijas galvenais mērķis ir tikšanās starp Vācijas ceturto numuru Aleksandru Zverevu un 21 gadu veco zvaigzni Holgeru Rūni.

Tālāk sekojiet līdzi tiešraides atjauninājumiem un jaunākajiem Francijas atklātā čempionāta rezultātiem

1717410029

French Open TIEŠRAIDĒ: Elīna Svitoļina 4-6 3-6 Jeļena Ribakina

Ļoti iespaidīga uzvara Jeļenai Ribakinai, kura pēc kārtas atlaiž Elīnu Svitoļinu, lai otro reizi sasniegtu Francijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālu.

Džeimijs Breidvuds2024. gada 3. jūnijs, 11:20

1717409185

French Open TIEŠRAIDĒ: Elīna Svitoļina 4-6 2-4 Jeļena Ribakina

Svitoļina noturas, jo sitiena “forehand” uzvarētāja saņem pārtraukumu, lai paliktu dzīvs otrajā setā. Ukrainas zvaigznei ir nepieciešams vēl viens pārtraukums, lai atgūtu līmeni, taču tas ir sākums.

Džeimijs Breidvuds2024. gada 3. jūnijs, 11:06

1717408460

French Open TIEŠRAIDĒ: Elīna Svitoļina 4-6 0-2 Jeļena Ribakina

Rybakina šobrīd pilnībā kontrolē, jo ceturtā izsētā paņem atklāšanas breiku otrā seta sākumā – Svitoļinai līdz šim nespējot rast atbildi uz Rybakinas piegājienu vai neto spēli.

Džeimijs Breidvuds2024. gada 3. jūnijs, 10:54

1717408073

French Open TIEŠRAIDĒ: Elīna Svitoļina 4-6 Jeļena Rybakina — SET!

Iespaidīga no Rybakina, jo viņa atvaira breikbumbu no Svitoļinas, pirms turpināja izservēt 6:4 atklāšanas setu pret Chatrier. Diez vai Svitoļina pilnībā pazudīs un kalpos tikai tad, kad sāksies otrais sets.

Džeimijs Breidvuds2024. gada 3. jūnijs, 10:47

1717407037

French Open TIEŠRAIDĒ: Elīna Svitoļina 2-4 Jeļena Ribakina

Svitoļina atbildēja labi, lai atgūtu momentāno breiku, bet Rybakina ir nostabilizējusies un paņem otro sākuma seta breiku, jau agri pievienojot sitienu servi un forehand savai variācijai no bāzes līnijas.

Ceturtā sēkla pirmajās 20 minūtēs izskatās spēcīga.

(Reuters)

Džeimijs Breidvuds2024. gada 3. jūnijs plkst 10:30

1717406093

French Open TIEŠRAIDĒ: Elīna Svitoļina 0-1 Jeļena Ribakina

Retākais cilvēku skaits pie Philippe-Chatrier liecina, ka daudzi French Open līdzjutēji, iespējams, joprojām kāpj ārā no gultas, kad mēs sākam darboties pulksten 19.00. 11.00 pēc vietējā laika. Atklāšanas pārtraukums iet Rybakina ceļā, un agri sitiens izrādījās noderīgs.

(Reuters)

Džeimijs Breidvuds2024. gada 3. jūnijs, 10:14

1717405464

French Open TIEŠRAIDĒ: Elīna Svitoļina pret Jeļenu Ribakinu

Philippe-Chatrier ir atvērts jumts, un virs galvas ir zilas debesis, jo šodienas programma sākas ar aizraujošu sadursmi starp Jeļenu Rybakinu un Elīnu Svitoļinu.

Paredzams, ka bijušajai Vimbldonas čempionei un ar ceturto numuru izliktajai Ribakinai Parīzē tiks tālu, bet Svitoļinai, kas pērn Roland Garros ceturtdaļfināliste, būs viņas līdz šim grūtākais pārbaudījums.

Spēlētājas pēdējo reizi tikās 2021. gada olimpisko spēļu atklāšanas kārtā, kur Svitoļina uzvarēja trīs setos ceļā uz bronzas medaļu Tokijā.

Džeimijs Breidvuds2024. gada 3. jūnijs, 10:04

1717404587

Karloss Alkarass apmierināts ar Francijas atklātā čempionāta progresu

Karloss Alkarass uzskata, ka viņa “French Open” kampaņa kļūst arvien labāka pēc tam, kad tika pārvarēts Fēlikss Ožers-Aliasīms, lai sasniegtu ceturtdaļfinālu, kurā rīt tiksies ar Stefanosu Cipasu.

Alkarasai bija jautājumi par savu formu un fizisko sagatavotību pēc ierašanās Roland Garros ar labās apakšdelma savainojumu, taču ar 6:3 6:3 6:1 sagrāva Ožeru-Aliasīmu.

“Domāju, ka spēlēju tenisu augstā līmenī. Tiešām koncentrējies. Nav kāpumu un kritumu. Esmu apmierināts ar visu. Mana serve, mani metieni, mana kustība laukumā,” viņš teica.

“Manuprāt, vissvarīgākais ir tas, ka es ticu sev. Nav svarīgi, vai man mugurā nav pārāk daudz sērkociņu, vai arī neesmu atnācis ar lielu ritmu.

“Es vienkārši ticu sev ar savu komandu. Mēs darām patiešām labu darbu katru dienu, pirms ierodamies šeit, un katru dienu šeit. Pēc katra treniņa un katras spēles es kļuvu arvien labāks un labāks.

“Šeit uz Court Philippe Chatrier ir viegli spēlēt… šī laukuma un šī turnīra vēsture, labāk ir spēlēt un sasniegt 100%.

(AP)

Džeimijs Breidvuds2024. gada 3. jūnijs 09:49

1717404014

Iga Swiatek ceturtdaļfinālā iekļūst ar ātrāko uzvaru karjerā

Iga Swiatek ēda dubulto bageli brokastīs Parīzē, kur viņa ar 6:0, 6:0 pārspēja Anastasiju Potapovu, iekļūstot Francijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā. raksta Endijs Simss.

Sviateka izdarīja savu lomu, jo viņai bija nepieciešamas tikai 40 minūtes, kas ir viena no īsākajām spēlēm Roland Garros vēsturē, lai nosūtītu krievieti.

Viņa pieļāva tikai divas nepiespiestās kļūdas Potapovas 19 un izcīnīja 94 procentus punktu pie pirmās serves. No 58 mačā iespēlētajiem punktiem 23 gadus vecā Potapova izcīnīja tikai 10.

“Es vienkārši biju ļoti koncentrējies zonā un īsti neskatījos uz rezultātu, un jā, tas gāja diezgan ātri, diezgan dīvaini,” sacīja Sviateks.

“Tā kā mēs spēlējām ļoti agri ar atvērtu jumtu, vienmēr ir nedaudz savādāk, taču joprojām nav pārāk karsts. Eiropā nav vasaras sajūtas, bet pēc divām dienām redzēsim, kā būs.

(Autortiesības 2024 The Associated Press. Visas tiesības aizsargātas)

Džeimijs Breidvuds2024. gada 3. jūnijs plkst. 9:40

1717403376

Janniks Sinners pārvar lēno sākumu, lai pārvarētu Corentin Moutet

Ar otro numuru izliktais Janniks Sinners šonakt satricināja gauso sākumu, lai iekļūtu Francijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā, ar 2-6 6-3 6-2 6-1 pārspējot vietējo cerību Korentinu Moutē, kas saglabāja dzīvus viņa pasaules ranga pirmo numuru.

Austrālijas atklātā čempionāta čempions Sinners nokļuva grūtībās partizānu līdzjutēju priekšā uz Court Philippe Chatrier, jo neizsētais 22 gadus vecais futbolists 23 minūšu laikā zaudēja ar 5:0, taču viņam izdevās uzkāpt uz borta un izvairīties no apkaunojošas bageles.

“Man tas bija ļoti smagi. Manuprāt, viņš pirmajā setā nospēlēja ļoti labi,” sacīja Sinners.

“Man bija dažas iespējas, bet viņš spēlēja daudz labāk par mani, tāpēc man bija nedaudz jāpielāgojas. Viņam bija lielisks skrējiens šeit, Roland Garros. Atmosfēra kā vienmēr bija fantastiska.

“Viņš spēlē savādāk nekā vairums manu pretinieku, tāpēc man bija grūti. Viņš arī ir kreilis. Pret kreiļiem nespēlējat tik bieži, tāpēc esmu priecīgs tikt nākamajā kārtā.”